3 kroki do krystalicznie czystej wody

Punktem wyjścia do wszelkich rozważań na temat wody powinna być jej czystość. Mieszkańcy polskich miast i miasteczek już teraz doceniają jakość wody, która znajduje się w naszych wodociągach. Często w niczym nie ustępuje najlepszym wodom butelkowanym, także pod względem zawartości minerałów. Przy okazji jest o wiele tańsza 

Doceń jakość Polskiej wody

W ostatnich latach przeprowadzono liczne kampanie kampanie społeczne mające przekonać Polaków do tego, co znajduje odzwierciedlenie w faktach i badaniach – woda w w naszych wodociągach jest znakomitej jakości. Zachęcamy do zapoznania się z tymi kampaniami społecznymi:

Dystrybutory wody Waterlogic są podłączone bezpośrednio do wodociągu. Czerpiemy wodę zdrową i czystą, filtrujemy ją tuż przed podaniem, dzięki czemu jest zawsze pyszna i świeża.

3 etapy filtracji

1, Pierwszy pierwszy – filtracja mechaniczna.

W jej trakcie z wody usunięte zostają wszelkie cząsteczki stałe, które mogą znaleźć się w wodzie, takie jak na przykład drobinki osadów.

2. Krok drugi – fitracja węglowa.

Realizowana jest na bazie specjalnie preparowanego węgla aktywnego, mająca na celu poprawę organoleptycznych cech wody – jej smaku, zapachu i barwy, a także likwidację zanieczyszczeń chemicznych: chloru wolnego i związanego oraz substancji organicznych rozpuszczonych w wodzie.

3. Filtracja UV – Firewall

Ostatni etap to dezynfekcja promieniami UV z wykorzystaniem opatentowanej technologii Firewall, pozwalającej na wyeliminowanie wszelkich drobnoustrojów i zapewnienie najwyższej mikrobiologicznej jakości wody.

Ostateczny efekt – krystalicznie czysta woda

Ten zaawansowany proces uzdatniania sprawia, że dostarczana za pośrednictwem dystrybutorów woda do biura czy domu woda jest krystalicznie czysta, wolna od jakichkolwiek zanieczyszczeń chemicznych i mikrobiologicznych, a jednocześnie zawiera w sobie wszystkie niezbędne składniki i substancje mineralne.

 

Sprawdź dostępne dystrybutory TERAZ

 

 

2017-09-20T15:08:05+00:00

Zostaw komentarz