Dla Twojego zdrowia 2017-09-22T06:33:15+00:00
Loading...

Czy wiesz, że 3/4 masy ludzkiego mózgu stanowi woda?

WODA IDEALNIE OCZYSZCZONA

Dystrybutory Waterlogic™ wyposażone są najskuteczniejszą dostępną metodę oczyszczania, która według przeprowadzonych badań usuwa z wody 99,9999% bakterii i 99,999% wirusów. Następnie woda podawana jest od razu bezpośrednio do szklanki. Nie ma możliwości, aby przedostały się do niej jakiekolwiek szkodliwe substancje czy bakterie. Podajnik zabezpieczony jest cząsteczkami srebra, a przyciski na urządzeniach znajdują się dużo powyżej kranów, co zapobiega ewentualnemu przedostawaniu się zarazków z rąk.

Woda z najlepszego źródła

Dystrybutor Waterlogic pobiera wodę z lokalnej sieci wodociągowej.  Taka woda – już na wejściu do dystrybutora – jest niejednokrotnie o wiele lepsza niż woda butelkowana, co potwierdza wiele niezależnych badań i testów * Źródło. Woda kranowa w większości polskich miast ma znakomite parametry jakościowe. W dystrybutorze przechodzi ona dodatkowo dokładny, wielostopniowy proces filtracji na chwilę przed spożyciem. Jest to zatem woda maksymalnie oczyszczona – najzdrowsza jak tylko się da.

Dowody jakości

System filtrowania stosowany w naszych dystrybutorach znacząco zmniejsza zawartość szkodliwych metali ciężkich, takich jak kadm czy ołów. Jednocześnie w wodzie pozostają  niezbędne składniki mineralne, np. magnez i wapń.

Potrzebujesz więcej informacji?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!