Dla Twojej firmy 2017-09-20T15:08:03+00:00
Loading...

Czy wiesz, że 1% odwodnienia zmniejsza produktywność aż o 12%?

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej, wszyscy pracodawcy są zobowiązani do zapewnienia pracownikom dostatecznej ilości wody zdatnej do picia i to bez względu na warunki atmosferyczne. Jednak nie tylko ze względu na wymogi prawne warto zadbać o nieograniczony dostęp do wody dla pracowników. Poziom wody w organizmie znacząco wpływa na koncentrację, zdolność oceny sytuacji oraz czas reakcji. Pracownicy skupieni są na wykonywanych czynnościach, rzadziej popełniają błędy i pracują efektywniej – bez względu na formę wykonywanych zadań. Woda wpływa na wyniki pracy całej firmy.

Źródło: Wasterlund, DS, Chaseling, J, Burstrom L (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/14985138)

Woda bez limitu – to się opłaca

Metr sześcienny wody z kranu kosztuje ok. 9 zł. To jest tylko 17 goszy za równowartość 19-litrowej butli. A ile ona kosztuje u Państwa dostawcy? Bez wątpienia należy zrobić rachunek ekonomiczny, uwzględniający zużycie wody w Państwa firmie i porównać. Oprócz bezpośrednich kosztów zużywanej wody, warto przy tym wziąć pod uwagę wymierne korzyści wynikające z oszczędności powierzchni magazynowej oraz oszczędność czasu poświęcanego na zamówienia i wymianę butli z wodą. Bezbutlowy dystrybutor Waterlogic to więcej czasu, więcej miejsca i mniejsze koszty wody.

Logistyka i zarządzanie

Odpowiednia organizacja dostaw wody do firmy również znacząco wpływa na jakość, czas i efektywność pracy. Bezbutlowy dystrybutor Waterlogic nie wymaga składowania i częstej wymiany butli oraz niweluje przerwy w pracy, wynikające z konieczności zakupu wody w sklepie, ponieważ wody nigdy nie brakuje. Nie ma potrzeby zajmować się nieustannymi zamówieniami wody i zakłócać płynność pracy, tolerując regularne albo też niespodziewane wizyty dostawcy, który wciąż musi wnosić i wynosić butle z wodą. Można skoncentrować się na tym, co najważniejsze. Problem wody zdjęty z głowy.

Zainteresowaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami