Dystrybutory Waterlogic 2017-09-20T15:08:02+00:00

Automaty do wody – bezbutlowe dystrybutory wody marki Waterlogic

Poznaj dystrybutory wody Waterlogic

Bezbutlowe dystrybutory wody to idealne rozwiązanie dla firm i organizacji, które cenią sobie wygodę oraz komfort, a jednocześnie szanują środowisko naturalne. Automaty do wody marki Waterlogic zapewniają dostęp do świeżej, idealnie czystej wody organizacjom każdej wielkości. Co ważne, jest to woda dostarczana w sposób ekologiczny, który nie zużywa zasobów środowiska naturalnego. Bezbutlowe dystrybutory wody od Ideal Water przygotowują wodę taką samą lub lepszą jak woda butelkowa, z taką różnicą, że cały proces odbywa się na miejscu, bez konieczności transportu, składowania oraz wytwarzania plastikowych opakowań.

Korzystanie z butlowych automatów do wody pociąga też za sobą spore koszty finansowe. Czy zwróciliście Państwo kiedyś uwagę, że woda butelkowana jest ponad sto razy droższa niż woda z wodociągów? Dlaczego tak się dzieje? Kupując wodę butelkowaną, płacimy przede wszystkim za jej transport. Dzięki bezbutlowym automatom do wody możliwe stało się perfekcyjne uzdatnianie wody wodociągowej. Brak tradycyjnych automatów do wody to nie tylko oszczędność czasu i dodatkowego wysiłku, ale też i kosztów. Co więcej, decydując się takie rozwiązanie, wspieracie Państwo ochronę środowiska naturalnego i zmniejszanie emisji spalin i niszczenia dróg.

Istotną zaletą bezbutlowych dystrybutorów do wody jest brak przerw w dostawie wody. Woda z dystrybutora tradycyjnego szybko się kończy, butle wymagają ewidencjonowania i składowania (zajmując dodatkową powierzchnię, która mogłaby być wykorzystana dla innych celów). Automat do wody wyeliminuje także problem noszenia ciężkich butli wymiennych, zniwelowane zostaną też częste wizyty dostawcy wody. Dzięki temu automaty są idealnym rozwiązaniem dla biur, firm, szkół, przedszkoli czy służby zdrowia, czyli wszędzie tam, gdzie wodę spożywa wiele osób jednocześnie i gdzie występuje konieczność częstej wymiany butli. To dzięki tym cechom automaty do wody są bezsprzecznie najwygodniejszym sposobem dostarczenia świeżej wody pitnej.

Systemy filtrujące są integralną częścią każdego bezbutlowego dystrybutora wody. Filtr węglowy wyeliminuje niepożądane substancje chemiczne oraz poprawi smak i zapach wody, filtr mechaniczny wyłapie ewentualne cząstki stałe. Bezbutlowy dystrybutor wody posiada także opcję zaawansowanej filtracji UV, która eliminuje zanieczyszczenia organiczne. Dzięki zastosowaniu tych zaawansowanych technologii, macie Państwo pewność, że zachowywane są wszystkie higieniczne standardy, a woda, którą pijecie, jest maksymalnie czysta i świeża. W przypadku wody w butlach należy pamiętać, że wymaga ona odpowiednich warunków przechowywania – powinna stać w chłodnym i zaciemnionym miejscu. Jest to kolejna przewaga, jaką posiada bezbutlowy automat do wody nad tym tradycyjnym.

Zainteresowanie takim rozwiązaniem wciąż rośnie. W krajach rozwiniętych już ok. 30% firm zdecydowało się na korzystanie z bezbutlowych automatów do wody – dla lepszego zdrowia, większego komfortu, czystszego środowiska i mniejszych kosztów.
Z całą pewnością można stwierdzić, że korzyści zdrowotne, kosztowe i organizacyjne, które pociąga za sobą korzystanie z bezbutlowych dystrybutorów wody są nie do zastąpienia przez inne rozwiązania. Użytkowanie dystrybutorów wody w biurze czy instytucji, nie tylko zaspokaja potrzebę fizjologiczną, ale też pozostawia wrażenie, że troszczysz się o osobę, którą zapraszasz i której oferujesz idealnie czystą wodę z automatu. Nowoczesne i ekologiczne automaty do wody to szczegół, który zawsze robi dobre wrażenie. Co więcej, estetyczny i nowoczesny design naszych urządzeń sprawi, że automat do wody będzie też ciekawym elementem wystroju Państwa biura.

Bezbutlowe dystrybutory wody stanowią najlepsze rozwiązanie dla podniesienia jakości wody pitnej w Państwa firmie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy szeroki wybór różnych modeli automatów do wody, dzięki czemu możemy sprostać potrzebom i wymaganiom rozmaitych organizacji.

Spróbujcie Państwo i przekonajcie się sami, jak wiele korzyści pociąga za sobą zmiana tradycyjnego dystrybutora na bezbutlowy automat do wody!