Dystrybutory wody dla biur 2017-09-20T15:08:03+00:00
Loading...

Waterlogic WL3 Firewall. Idealny do biura

Woda do biura Warszawa - Waterlogic WL3 Firewall

Poszukujesz dystrybutora wody do biura?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. W możliwie krótkim czasie skontaktujemy się z Państwem w celu wyboru optymalnego dystrybutora do Państwa biura.

Formularz kontaktowy

Idealne rozwiązanie do Twojego biura

Bezbutlowe dystrybutory wody stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych automatów do wody. Niezależnie od tego, kiedy jej potrzebujesz i kiedy po nią sięgasz, nasza woda zawsze jest idealna. Woda do biura w Warszawie, czy w innym mieście w Polsce, jest najlepszym rozwiązaniem dostępnym obecnie na rynku. Żadne inne rozwiązanie nie daje takiego szeregu wielowymarowych korzyści. Decydując się na bezbutlowe dystrybutory wody, firma buduje swój wizerunek zarówno jako dobrego pracodawcy, troszczącego się o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników, jak i organizacji proekologicznej, dbającej o środowisko naturalne. Coraz więcej firm w krajach rozwijających się decyduje się na zmianę źródła wody do biura w Warszawie bądź w innym mieście. Wygodne, estetyczne, nowoczesne dystrybutory Waterlogic™ zapewnią najczystszą wodę, która wniesie do biura więcej energii i pobudzi do działania. Woda przynosi naszemu zdrowiu wiele korzyści. Ale też woda wodzie nierówna, dlatego tak istotne jest źródło, z którego pochodzi woda do biura Warszawa przoduje wśród polskich miast, w których coraz więcej firm decyduje się na nowoczesne rozwiązania. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o korzyściach z wody do biura Ideal Water.

Dlaczego picie wody jest tak ważne?

Ciało człowieka składa się w około 60% z wody. Już nawet niewielkie jej niedobory (na poziomie 1-2%) powodują szereg negatywnych konsekwencji, takich jak: osłabienie koncentracji, zmęczenie, rozdrażnienie, bóle głowy. Dbałość o odpowiednie nawodnienie organizmu to podstawa dobrego samopoczucia. Osoby, które dbają o zachowanie właściwego poziomu nawodnienia, cieszą się lepszym zdrowiem, mają więcej energii i chęci do pracy. Należy pamiętać, że pewne warunki zwiększają zapotrzebowanie na wodę, na przykład: przebywanie w klimatyzowanym pomieszczeniu, upał, wytężony wysiłek fizyczny i intelektualny. Warto wtedy zadbać o zwiększoną jej podaż. Nie trzeba nikogo przekonywać, jak ogromne znaczenie ma nie tylko samo spożywanie odpowiedniej ilości płynów w pracy, lecz także dobór źródła wody do biura. Warto zaufać urządzeniom, które gwarantują nieskazitelną czystość i maksymalną higienę.

Więcej niż woda

Woda w biurze, gabinecie czy sali konferencyjnej to nie jest tylko i wyłącznie kwestia zaspokojenia podstawowych potrzeb fizjologicznych oraz spełnienia wymogów prawnych, związanych z dostępem do wody pitnej dla pracowników. Dbałość o wysoką jakość dostarczanej wody staje się wizytówką firmy. Zyskuje ona w oczach swoich pracowników, jak i klientów. Jest to szczegół, który wpływa na ocenę podejścia firmy do ludzi w niej i dla niej pracujących. Dystrybutory Waterlogic™ to nie tylko po prostu woda do biura – to także prestiż, elegancja i synonim dobrego smaku. To również ważny element kultury organizacyjnej, która tworzy wizerunek firmy, a także wpływa na organizację pracy w biurze. Nowoczesny dystrybutor może zapewniać strumień niewyczerpanych korzyści dla zdrowia, wygody, budżetu, wizerunku i organizacji pracy w Twojej firmie. Pracownicy z pewnością docenią komfort i wieloaspektowe zalety, jakie pociąga za sobą korzystanie z bezbutlowych dystrybutorów wody. Wiele firm, które zdecydowały się na wykorzystanie naszego rozwiązania, już doświadcza pozytywnych jego efektów.

Woda perfekcyjnie oczyszczona

Dystrybutory Waterlogic™ oczyszczają wodę, wykorzystując szereg najskuteczniejszych metod, które usuwają wszelkie możliwe zanieczyszczenia mechaniczne, chemiczne i mikrobiologiczne. Przeprowadzone badania wykazały, że zastosowane technologie usuwają z wody 99,9999% bakterii i 99,999% wirusów. Jest ona też wolna od chloru, śladów rdzy i piasku. Doskonałą jakość takiej wody potwierdzają nie tylko testy laboratoryjne, ale też opinie naszych klientów, którzy chwalą neutralny, świeży smak i zapach oraz nieskazitelnie przejrzystą, szlachetną barwę wody. Z racji swej nienagannej czystości i pełnej higieny, automaty Waterlogic™ perfekcyjnie sprawdzają się jako źródło wody do biura, hotelu, restauracji, szpitala i wszelkich innych miejsc, w których niezbędne jest zapewnienie klientom i interesantom dostępu do świeżej wody, która spełnia nawet najbardziej restrykcyjne normy.
Dla pracy wydajniejszej i bardziej komfortowej nieocenione znaczenie ma doskonałej jakości woda do biura Warszawa jest miastem, w którym znajdziecie Państwo naszą siedzibę, ale świadczymy też usługi na terenie całej Polski.

Click edit button to change this code.