Dystrybutory wody dla firm produkcyjnych 2017-09-20T15:08:03+00:00
Loading...

Koszty pod kontrolą

Instalacja dystrybutora Waterlogic™ to najlepszy dostępny sposób na zapewnienie nieprzerwanego dostępu do wody dla pracowników zakładu. Woda pitna zawsze jest w zasięgu ręki – zimna podczas upalnych dni, gorąca do napojów i szybkich posiłków regeneracyjnych. Woda najlepszej jakości, spełniająca surowe wymogi sanitarne. Stały miesięczny koszt ekspoloatacji urządzenia umożliwia racjonalne planowanie budżetu socjalnego, a w przypadku średniej i dużej firmy – znaczące obniżenie kosztów. Wygodnie, efektywnie i zgodnie z wymogami prawa.

Woda wpływa na produktywność

Wyobraźmy sobie sytuację, podczas której pracownicy w chłodny dzień przyrządzają sobie herbatę, korzystając z czajników elektrycznych albo podczas upału „wędrują” do sklepu po zimne napoje, odrywając się od pracy. Można wstawić do zakładu dystrybutor wody z butli, ale butle mają ograniczoną pojemność, trzeba je gdzieś magazynować, wymieniać puste na pełne, wciąż zamawiać kolejne dostawy wody oraz liczyć się z nieprzewidywalnymi kosztami i obecnością osób postronnych w zakładzie. Instalacja dystrybutora Waterlogic rozwiązuje te problemy i sprawia, że praca przebiega sprawnie, bez zakłóceń i niepotrzebnych przestojów.

Dystrybutor Waterlogic WL2 Firewall

Waterlogic WL2 Firewall

Poszukujesz dystrybutorów wody do firmy produkcyjnej?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. W możliwie krótkim czasie skontaktujemy się z Państwem w celu wyboru optymalnego zestawu dystrybutorów wody do Państwa zakładu produkcyjnego.

Formularz kontaktowy