Służba zdrowia 2017-09-20T15:08:03+00:00
Loading...

Technologia filtracji

Urządzenie wyposażone jest w system filtrów, które usuwają z wody wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne, chemiczne i biologiczne, w tym chlor, metale ciężkie, glony, bakterie i wirusy – bez użycia środków chemicznych – pozostawiając niezbędne minerały. Woda nie jest wysterylizowana, posiada wszelkie właściwości korzystne dla ludzkiego zdrowia, a przy tym jest wyjątkowo smaczna, co potwierdzają dotychczasowi użytkownicy.

Higiena i bezpieczeństwo

Idealnie czysta woda, która trafia z podajnika do szklanki, nie ma szans zostać zanieczyszczona przed podaniem. Przycisk uruchamiający urządzenie umiejscowiony jest z dala od podajnika, co zapobiega ewentualnemu przedostawaniu się drobnoustrojów z rąk. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w system automatycznego nadzoru oczyszczania (APMS), który monitoruje skuteczność lamp UV i sygnalizuje konieczność jej wymiany. Obsługa urządzenia jest prosta. Zapewniamy stały nadzór techniczny oraz okresową higienizację urządzenia, co czyni je praktycznie bezobsługowym.

Dystrybutor z technologią Firewall i BioCote

Waterlogic WL3 Firewall

Poszukujesz dystrybutora wody?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. W możliwie krótkim czasie skontaktujemy się z Państwem w celu wyboru optymalnego dystrybutora dla Państwa kliniki, szpitala lub gabinetu.

Formularz kontaktowy