Urzędy i edukacja 2017-09-20T15:08:03+00:00
Loading...

Stop „śmieciowej” wodzie

Nie pozwalamy na sprzedaż „śmieciowego” jedzenia oraz niezdrowych napojów w szkolnych sklepikach. Zależy nam na zdrowiu i prawidłowym rozwoju naszych dzieci. Zadbajmy więc także o najlepszą wodę. Dystrybutory Waterlogic instalowane w szkołach umożliwiają bezpłatny dostęp do idealnie czystej, zawsze świeżej i smacznej wody, która doskonale gasi pragnienie podczas przerwy, zapewnia odpowiednie nawodnienie organizmu po wysiłku fizycznym oraz poprawia zdolność uczenia się i koncentracji. Koniec z ciężką butelką w plecaku!

Doceń jakość polskiej wody

Mieszkańcy wielu polskich miast doceniają już wysoką jakość wody z kranu, która bardzo często nie ustępuje najlepszym wodom mineralnym, a jest tańsza i bardziej ekologiczna. Dlatego właśnie w urzędach oraz innych miejskich obiektach użyteczności publicznej coraz częściej spotkać można dystrybutory Waterlogic. To wygodne, nowoczesne rozwiązanie, umożliwiające dostęp do świeżo filtrowanej wody dla wszystkich spragnionych orzeźwienia. To ukłon w stronę petentów oraz wyraz dbałości o zdrowie, środki budżetowe i środowisko naturalne.

Waterlogic WL2 Firewall

Waterlogic WL2 Firewall

Poszukujesz dystrybutora wody dla instytucji?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. W możliwie krótkim czasie skontaktujemy się z Państwem w celu wyboru optymalnego dystrybutora dla Państwa inststytucji.

Formularz kontaktowy